قالَ رَسُولُ اللّه ِ صلي الله عليه و آله: وَ اَفْضَلُ الْعِبادَةِ اِنْتِظارُ الْفَرَجِ. رسول خدا صلي الله عليه و آله فرمود: برترين عبادت انتظار فرج است.


اولین همایش ائمه جماعات مدارس در منطقه شهداد برگزار شد
حوزه/ اولین جلسه ائمه جماعات مدارس شهداد به منظور تقدیر و تشکر از آنان و بررسی راهکارهای بهبود روند اقامه نماز جماعت در مدارس در اداره آموزش و پرورش شهر شهداد برگزار شد.
 ١٢:١٠ - 1398/07/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارشی از فعالیت مبلغ هجرت روستای «سرزه‌» ریگان؛
روحانی که امید را دل محروم ترین مردم زنده کرد+ عکس
حوزه/ حجت الاسلام رسول برهانی نسب، یکی از روحانیونی است که دل از رفاه و آسایش شهر کنده و به عنوان روحانی طرح هجرت به روستای محروم «سرزه» از توابع ریگان استان کرمان رفته تا مرهمی بر محرومیت های مردم این روستا باشد و امید به زندگی را در دل آنان زنده کند.
 ١٠:٠١ - 1398/07/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
یادداشت رسیده | استراتژی امام سجاد (ع) در هدایت جامعه
حوزه/ اگرچه بعضی از روشنفکران و گاه برخی از مورخان سعی بر تشویش اذهان عموم در عملکرد حضرت کرده و چنین القا می کنند که امام سجاد(ع) به دلیل ضعف به گوشه گیری، و صرفِ عبادت می پرداختند، اما بررسی شرایط بغایت آشفته و بغرنج دوران زعامت و پیشوایی حضرت، گواهی بر شایسته ترین انتخاب ایشان در حفظ دین جدشان پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله است.
 ٠٩:٥٠ - 1398/07/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
طلاب بم در هفته دفاع مقدس با شهدای طلاب تجدید میثاق کردند
حوزه/ حجت الاسلام قاسم دانشی در مزار شهدا با اشاره به اقتدار و قدرت ایران و رهبر انقلاب اسلامی گفت: آمریکا جرأت جنگ نظامی با ما را ندارد.
 ٢٢:٥٥ - 1398/07/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
نماینده ولی فقیه در کرمان:
تعطیلات حوزه بسیار زیاد است
حوزه/ امام جمعه کرمان با انتقاد از وجود تعطیلات زیاد در بین کلاس‌های درسی طلاب، ادامه داد: تعطیلات حوزه در ایام قدیم به دو روز تاسوعا و عاشورا و عید فطر محدود می‌شد، اما الان در محرم الحرام این تعطیلات به حدود دو سوم ماه افزایش یافته و در این ماه فقط یک سوم، مدت را درس و بحث داریم که این نپذیرفتنی و بسیار نامطلوب است.
 ١٤:٣٣ - 1398/07/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
سال تحصیلی حوزه کرمان رسماً آغاز شد
حوزه/ در مراسم افتتاحیه رسمی سال تحصیلی جدید حوزه علمیه کرمان، حجت الاسلام والمسلمین الله وردی با اشاره به دستاوردهای حوزه استان، آینده ی پیش رو را روشن ارزیابی کرد.
 ١١:٢٤ - 1398/07/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
آموزشیاران زرند در دوره «نماز، کلید بهشت» شرکت کردند
حوزه/ اولین دوره آموزشی تربیت مربی نماز برای آموزشیاران نهضت سوادآموزی مناطق زرند، راور و کوهبنان، به همت مدرسه علمیه جعفریه شهرستان زرند، برگزار شد.
 ١١:٢١ - 1398/07/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
ائمه جماعت مدارس شهربابک تقدیر شدند
حوزه / در مراسمی از ائمه جماعت مدارس شهرستان شهربابک تقدیر شد.
 ١١:١٦ - 1398/07/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر حوزه کرمان از خدمات رئیس سابق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تقدیر کرد
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حسین الله وردی با اهدای لوح تقدیری از خدمات مهدی صدفی، رئیس سابق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان تشکر و قدردانی کرد.
 ١١:١٥ - 1398/07/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
امام جمعه رفسنجان در جمع طلاب:
عشق به اهل بیت(ع) راه نجات انسان‌ها است
حوزه/ امام جمعه شهرستان رفسنجان در جمع طلاب مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(ع) این شهرستان، گفت: موفقیت و پیشرفت در حوزه تنها با دو بال تقوا و تهذیب میسر و امکان‌پذیر است.
 ١١:١٣ - 1398/07/02 - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 صفحه بعدی >>