قالَ رَسُولُ اللّه ِ صلي الله عليه و آله: وَ اَفْضَلُ الْعِبادَةِ اِنْتِظارُ الْفَرَجِ. رسول خدا صلي الله عليه و آله فرمود: برترين عبادت انتظار فرج است.


در مدرسه علمیه امام صادق(ع) جیرفت مطرح شد:
کارگزاران جوان و انقلابی حلاّل مشکلات کشور خواهند بود
حوزه/ منصور الهی در نشستی با طلاب مدرسه علمیه امام صادق(ع) جیرفت، ایام اربعین حسینی را زمانی مغتنم جهت شناساندن هر چه بیشتر و بهتر شهدا به خیل عظیم زوّار جوان دانست و این را وظیفه‌ای برای طلاب زائر دانست .
 ١٤:٢٣ - 1398/07/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
۱۵۰ طلبه کهنوجی راهی سفر اربعین شدند
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه ولی عصر(عج) کهنوج از اعزام ۱۵۰ نفر از طلاب این مدرسه به راهپیمایی عظیم اربعین خبر داد.
 ١١:٢٦ - 1398/07/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
توصیه های رئیس پلیس پیشگیری کرمان به زائران اربعین
حوزه/ رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی کرمان به زائران توصیه کرد که در همراه داشتن، حفظ و نگهداری کلیه اسناد شخصی (به خصوص گذرنامه) در طول مسیر رفت و برگشت، دقیق و کوشا باشند و توجه شود فقدان گذرنامه می‌تواند مشکلاتی را برای آنان ایجاد کند.
 ١١:٢٠ - 1398/07/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
در مدرسه علمیه امام صادق(ع) جیرفت مطرح شد:
کارگزاران جوان و انقلابی حلاّل مشکلات کشور خواهند بود
حوزه/ منصور الهی در نشستی با طلاب مدرسه علمیه امام صادق(ع) جیرفت، ایام اربعین حسینی را زمانی مغتنم جهت شناساندن هر چه بیشتر و بهتر شهدا به خیل عظیم زوّار جوان دانست و این را وظیفه‌ای برای طلاب زائر دانست .
 ١٠:٠١ - 1398/07/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
تلاش جهادی یک روحانی در روستای حسین‌آباد دهدار؛
از حل و فصل دعاوی مردم تا کشیدن جور کم کاری نهادها و دستگاه ها
حوزه/ حجت الاسلام محمدرضا پروین، مبلغ روستای حسین آباد دهدار، لازمه‌ی حل مشکلات را توجه و تلاشِ همه‎جانبه‌ی مسئولین و مردم برای ریشه‌کنی فقر فرهنگی دانست.
 ١١:٤٨ - 1398/07/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
در مدرسه علمیه سفیران هدایت خاتم الانبیاء(ص) بم مطرح شد:
اجر خدمت به زائرین امام حسین کمتر از زیارت حضرت در کربلا نیست
حوزه/ حجت الاسلام شعبان زاده در جمع طلاب مدرسه علمیه خاتم الانبیاء(ص) بم گفت: امروز اجر خدمت به زائرین امام حسین کمتر از زیارت حضرت در کربلا نیست. البته زیارت امام حسین و خدمت به زائرین ایشان، نمی‌تواند دلیل و بهانه‌ای برای کوتاهی در تحصیل باشد.
 ١١:٤٦ - 1398/07/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر و معاونان حوزه علمیه کرمان به میان طلاب مدرسه صالحیه رفتند+ عکس
حوزه/ مدیر و معاونان حوزه علمیه استان کرمان در دومین نشست خود، با حضور در جمع طلاب مدرسه علمیه صالحیه، به مشکلات و گلایه‌های آنها رسیدگی کردند.
 ١١:٥٣ - 1398/07/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
از سوی دادستان کرمان؛
جزئیات طرح ترور حاج‌قاسم سلیمانی تشریح شد
حوزه/ دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان در تشریح جزئیات طرح ترور سرلشکر سلیمانی گفت: با توجه به اشراف کامل اطلاعاتی سازمان اطلاعات سپاه و با احکام و دستورات قضائی، کلیه عناصر اصلی و محوری تیم ترور، هم‌زمان با تاسوعا و عاشورای حسینی در کم‌تر از ۱۰ ساعت در چند نقطه مختلف مورد ضربه قرار گرفته و دستگیر شدند.
 ١١:٥١ - 1398/07/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر از نیروهای انتظامی با سوگواری امام حسن مجتبی عجین شد.
حوزه/ حجت السلام ابراهیمی در توصیهای به نقل از امام حسن مجتبی به طلاب گفت لازم است طلاب در پذیرش حقیقت دقیق باشند و از قبول شنیده ها به عنوان حقیقت خود داری کنند
 ٢١:٥٤ - 1398/07/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
دوستی والدین با فرزندانشان، سلاحی در مقابله با دام معضلات اجتماعی است
حوزه/ خانم اشرف گنجویی هدف از فعالیت تبلیغی خود در مدارس را آشنایی هر چه بیشتر دانش‌آموزان دختر با مباحث اعتقادی و همسویی ایشان با نظام جمهوری اسلامی ایران بیان می‌کند. و می‌گوید سعیم در این راه استفاده از روش‌های ابتکاری و خلاق جهت جذب بیشتر نوجوانان است.
 ١٣:٤٠ - 1398/07/14 - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>