قالَ رَسُولُ اللّه ِ صلي الله عليه و آله: وَ اَفْضَلُ الْعِبادَةِ اِنْتِظارُ الْفَرَجِ. رسول خدا صلي الله عليه و آله فرمود: برترين عبادت انتظار فرج است.


حجت الاسلام علی دسترنج:
حال یک جامعه به وضعیت برپایی نماز در آن جامعه بستگی دارد
حجت الاسلام والمسلمین علی دسترنج در شب عاشورا با اشاره به توجه ویژه حضرت امام حسین علیه السلام به واجبات و عدم ترک آن حتی در روز عاشورا، به بیان مسئله واجبات پرداخت و برای توجه به مهمترین واجبات تذکراتی داد.
 ١١:٢٤ - 1398/06/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
نشانی از قدرت پژوهشی حوزه علمیه کرمان
تدوین کتاب "سیّد صدق و صفا" در ۴۰ روز
حوزه/ تدوین کتاب "سیّد صدق و صفا" که مدت زمان آن به ۴۰ روز نیز نمی‌رسد، موجب شگفتی بسیاری از فرهیختگان دانشگاهی و حوزوی شده است
 ١٢:٥٢ - 1398/06/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت الاسلام والمسلمین قرائتی پاسخ داد:
واقفیه های انقلاب چه کسانی هستند؟
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی در شب هشتم ماه محرم به بررسی دلایل عقب رفت گروهی از انسان‎ها پرداخت و گفت: گروهی به اسم واقفیه داریم، اینها تا امام هفتم را قبول دارند و هفت امامی هستند، اما امام هشتم را قبول ندارند؛ واقف یعنی توقف.
 ١٢:٤٧ - 1398/06/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
هم اندیشی قرارگاه آبادانی و پیشرفت سپاه و حوزه کرمان
حوزه/ اولین هم اندیشی حوزه کرمان و قرارگاه آبادانی و پیشرفت سپاه، در سال 1398 با هدف ارتقای فعالیت های تبلیغی مناطق محروم استان برگزار شد.
 ١٢:٤٦ - 1398/06/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
۵ دلیل امام حسین(ع) از طلب آب برای طفل شیرخوار
حوزه/ این که بعضی با خورده‌گیری در مسئله طلب آب توسط ابا عبدالله الحسین علیه السلام برای حضرت علی اصغر، درصدد ورود خدشه به واقعه‌ی کربلا هستند می‌توان دلایل زیادی به این ایراد پاسخ داد و شائبه وجود نقص در حرکت سیدالشهدا علیه السلام را از ایشان زدود.
 ١٢:٤٤ - 1398/06/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
هیچ مکتبی به جز مکتب امیرالمومنین (ع) نمی تواند امام خمینی ها را تربیت کند
معاون پیشگری دادسرای ویژه روحانیت کرمان در جمع طلاب زرند گفت: هیچ مکتب و نهاد علمی مثل مکتب امیرالمومنین علیه السلام نمی‌تواند بزرگانی همچون امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری و آیت‌الله بهجت را تربیت کند.
 ١٢:٠٥ - 1398/06/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
آمران به معروف و ناهیان از منکر اقتتدا کنندگان به امام حسین علیه السلام هستند
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی در کرمان در نشست خبری با اصحاب رسانه مسئله امر به معروف و نهی از منکر را از وظایف اصلی ناجا برای منکرات اجماعی برشمرد و حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر را وظیه مهم دیگر آن قلمداد کرد.
 ١٢:١٢ - 1398/06/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
همکاری حوزه هنری با حوزه علمیه کرمان تقویت می‎شود
در جلسه ای با حضور معاون آموزش و پژوهش حوزه هنری و مسئولان حوزه علمیه کرمان، راهکارهای توسعه همکاری های این دو نهاد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 ١٢:٠٢ - 1398/06/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
نماینده ولی فقیه در جمع مداحان ذاکرین اهل بیت:
شما باید ‌مانع از ورود انحرافات، کژ روی‎ها و مسائل موهوم و خرافه ‌به عزاداری‎های امام حسین شوید
حجت الاسلام علیدادی، نماینده ولی فقیه در کرمان در حضور مداحان و ذاکرین اهل بیت علیهم‎السلام با بیان نکاتی به ایشان؛ ایشان را عامل مؤثر در شور و شناخت عزاداران دانست و از بیان مطالب باطل، بی‎سندی که موجب بی‎میلی مردم از مجالس عزا می‎شود برحذر کرد.
 ١٢:١٦ - 1398/06/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
ویژه برنامه های حماسه زینبی از هفته دفاع مقدس در کرمان آغاز می شود
به منظور بیان شاخص ها و الگوهای دوران دفاع مقدس و انقلاب، ویژه برنامه حماسه زینبی ، رویکرد آگاه سازی و معرفی جایگاه شهدا و خانواده های آنها، از هفته دفاع مقدس آغاز و در طول سال تداوم خواهد یافت
 ١٢:٢٦ - 1398/06/11 - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 صفحه بعدی >>