قالَ رَسُولُ اللّه ِ صلي الله عليه و آله: وَ اَفْضَلُ الْعِبادَةِ اِنْتِظارُ الْفَرَجِ. رسول خدا صلي الله عليه و آله فرمود: برترين عبادت انتظار فرج است.


مدرسه خاتم الانبیاء (ص) بم میزبان عزاداران حسینی
حوزه/ مدرسه علمیه خاتم الانبیاء(ص) شهرستان بم، از امشب ۲۵ شهریور به مدت سه شب، میزبان عزاداران حسینی خواهد بود.
 ١٣:٥٠ - 1398/06/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
گروه جهادی طلاب عنبرآباد، موفق‌ترین گروه جهادی کرمان معرفی شد
حوزه/ با وجود خاتمه جنگ، کماکان جهادگر در صحنه‌ی جهاد و ایثار به کار خود ادامه می‌دهد و درفش ائثار را بر قله‌های ایران اسلامی افراشته نگه می‌دارد. و اکنون طلاب جهادگرِ مناطق محروم عنبرآباد، بعد از جهاد اکبر پرچم سازندگی و آبادانی را بر دوش می‌کشند.
 ١٣:١١ - 1398/06/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
به همت طلاب جهادگر کرمانی؛
راه اندازی غرفه کودک و نوجوان در مساجد شهر کرمان
حوزه/ انجام کار تربیتی و فرهنگی موثر و در پی آن تربیت یاران انقلابی مستلزم تربیت اسلامی و فرهنگی از سنین پایین است، چرا که ماندگاری تربیت در دوران کودکی به مراتب بالاتر و محکم‎تر خواهد بود.
 ١٣:١٥ - 1398/06/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز سال تحصیلی مدرسه قائمیه بم همراه با میثاق با شهدای گمنام
حوزه/ طلاب مدرسه علمیه دارالصابرین قائمیه بم سال تحصیلی ۹۹-1398 خود را همزمان با میثاق با شهدای گمنام شهرستان و جلسه توجیهی آغاز کردند.
 ١٤:٢٧ - 1398/06/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
به همت مبلغین هجرت استان کرمان:
با یک حرکت جهادی، خانه عالم روستای محروم تکمیل شد
حوزه/ چه زیبا است دستانی که کمک می‎کند همان دستانی باشند که برای دعا بالا می‎روند تا هم امدادرسانِ آبادانی ایران عزیز باشند و هم عامل مودت ملت و پارسایان.
 ١٤:١٨ - 1398/06/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
امام جمعه جیرفت:
امر به معروف و نهی از منکر لازمه‌ حفظ ارزش‌های اسلامی است
حوزه/ در شرایط نابسامان مدینه که ناسزاگویی معصومین علیهم السلام دلیلی بر تفاخر و سرفرازی مردمش شده بود، امام زین‌العابدین به وسیله فرهنگِ دعا و مناجات به احیای سیره‌ی جدشان حضرت محمد صلی الله علیه و آله پرداختند و مانع از به بار نشستن سیاست‌های پلید اموی شدند.
 ١٣:٢٨ - 1398/06/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
هوشمندی حضرت زین‌العابدین(ع) تداوم بخش اسلام ناب محمدی شد
حوزه/ تاریخ اثبات کرد نه آرزوی شوم إِلا دَفْنًا دَفْنًا معاویه و خفقان نطفه‌ی خُبثش یارای رویارویی با زکاوت و کیاست سیدِ ساجدین امام زین‌العابدین ندارد و به یُمن وجود علی بن حسین علیه‌السلام پرچم اسلام همیشه بر قله‌های تاریخ افراشته ماند.
 ١٣:٢٦ - 1398/06/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
پاسخ استاد قرائتی به یک شبهه درباره ضریح ائمه معصومین (ع)
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قرائتی با بهره از آیه وَالْبُدْنَ جَعَلْنَاهَا لَکُمْ مِنْ شَعَائِرِ اللَّهِ گفت: اگر چیزی در مسیر حق قرار بگیرد جزء شعائر خدا هست و به تبع آن ضریحی که در جهت نصب در حرم امام حسین علیه السلام ساخته می‌شود دارای ارزش می‌باشد و لزومی ندارد که حتما در حرم حضرت قرار گیرد تا از نشانه‌های الهی محسوب شود.
 ١٣:٢٤ - 1398/06/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
طیف های مختلف جوانان در پذیرش مسائل دینی
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قرائتی گفت: من یک وقت به مقام معظم رهبری عرض کردم ما پنج رقم آدم داریم و صرفاً یکی از آنها در دست و اختیار ما هستند و چهار گروه دیگر فراموش شده‌اند.
 ١٣:٢٢ - 1398/06/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
استاد قرائتی مطرح کرد:
14 اقدام دشمن برای نابودی اسلام
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی با اشاره به تلاش‎های مداوم و همه جانبه دشمنان برای محو و نابودی اسلام و امام حسین علیه السلام، به آیه 8 سوره صف اشاره کرد و گفت: خداوند می‎فرماید من روز به روز دینم را افزایش می‎دهم گرچه برای کافرین ناخوشایند باشد.
 ١٣:٢٠ - 1398/06/20 - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 صفحه بعدی >>