قالَ رَسُولُ اللّه ِ صلي الله عليه و آله: وَ اَفْضَلُ الْعِبادَةِ اِنْتِظارُ الْفَرَجِ. رسول خدا صلي الله عليه و آله فرمود: برترين عبادت انتظار فرج است.


مدیر حوزه علمیه کرمان مطرح کرد؛
تامین معیشت، لازمه هجرت طلاب به شهرستان ها
حجت الاسلام والمسلمین الله وردی تامین معیشت طلاب را لازمه هجرت به بلاد دانست و گفت: باید برای درآمد، مسکن و تحصیل فرزندان طلاب هجرت کننده برنامه ریزی های لازم انجام شود.
 ٢٣:٤٤ - 1398/08/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری راهپیمایی 13 آبان در کرمان
مشتی دیگر بر پیکره استکبار جهانی با راهپیمایی با شکوه 13 آبان در کرمان
حوزه / متکی در جمع مردم انقلابی و بصیر کرمان گفت: تسخیر لانه جاسوسی حرکت قهرمانانه جوانان این کشور بود که شروع تحولی عظیم در استقلال و حرکت رو به جلوی انقلاب اسلامی بود.
 ٢١:٥٣ - 1398/08/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار:
جلسه بصیرت در زرند برگزار شد / از گسترش باج خواهی آمریکا جلوگیری می‌کنیم + عکس
حوزه/ دکتر مهدی کوچک زاده در روز مبارزه با استکبار جهانی ضمن اشاره به پیشوا بودن ایران اسلامی در مبارزه با استکبار گفت: ما از گسترش باج خواهی آمریکا ولو به غلبه قهریه جلوگیری می‌کنیم.
 ١٩:٣٢ - 1398/08/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت الاسلام معین فر:
بدعت گذاری در ایام عزای حضرت فاطمه، سبب به حاشیه رفتن ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها خواهد شد
حوزه/ حجت الاسلام معین فر با تصریح بر این که تبلیغ ایام محسنیه سبب کم رنگ شدن ایام فاطمیه خواهد شد، ابراز داشت: این گونه بدعت‌ها سبب به حاشیه رفتن ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها خواهد شد.
 ٠٩:٤٦ - 1398/08/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
وقف سنت حسنه و صدقه جاریه است
حوزه/ وَقْف یکی از سنت‌های دین مبین اسلام است که در آن به بخشش مالی جهت بهره‌برداری از منافعش بدون هر گونه چشم‌داشت و دریافت عوض پرداخته می‌شود. و روایات زیادی از ائمه اطهار علیهم السلام بر استحباب وقف اشاره و تاکید کرده‌اند.
 ١٤:٤٠ - 1398/08/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی:
وحدت در کشور عامل عبور و گذشتن از مشکلات است
حوزه/ امام جمعه کرمان در خطبه های نماز جمعه سوم آبان ماه گفت: امروز کشور ما نیاز به وحدت و همدلی دارد و اینکه بعضی از مردم و حتی خواص به دنبال دو قطبی کردن جامعه و کشاندن اختلاف به سطح جامعه هستند، اصلا پذیرفتنی نیست.
 ١٤:٣٦ - 1398/08/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر مدرسه علمیه محمودیه کرمان:
ورزش در مدارس علمیه رو به فراموشی است
حوزه/ حجت الاسلام زمزم زاده با ابراز تاسف از کمرنگ بودن توجه به ورزش در مدارس علمیه، گفت: با توجه به قطع کامل بودجه در دو سال اخیر، شاهد کم رنگ شدن مسئله ورزش در مدارس هستیم و لازم است برای جلوگیری از خسارات جبران ناپذیر در آینده‌ی حوزه و روحانیت، نسبت به این مسئله به طور جدی اندیشیده شود.
 ٢٢:٣٩ - 1398/08/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
مسئول مرکز امور طلاب و دانش آموختگان حوزه در زرند:
طلبه نباید در مسیر طلبگی دچار خستگی شود
حوزه / حجت الاسلام والمسلمین ملک دار با بیان این که طلبه نباید در مسیر طلبگی دچار خستگی شود، گفت: طلبه باید به طور مداوم سطح معرفت خویش را افزایش دهد و به کم راضی نشود.
 ٢١:٣١ - 1398/08/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
در هفته ورزش و تربیت بدنی:
ورزش راهکار نجات جوانان از گرداب مشکلات اخلاقی است
حوزه/ حجت الاسلام انصاری در هفته ورزش با تاکید بر لزوم نزدیکی هر چه بیشتر جوانان به ورزش و سلامت جسم گفت: در صورت سلامت جوانان، پیروزی دشمنان دین و نظام در جنگ امروز با ایران اسلامی هیچ وقت محقق نخواهد شد.
 ١٨:٣٦ - 1398/08/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
مسئول مرکز امور طلاب و دانش آموختگان حوزه های علمیه کشور:
حفظ نظام جز با روحیه بسیجی و ایثارگری محقق نخواهد شد
خبرگزاری حوزه / حجت الاسلام و المسلمین ملک دار با تأکید بر نقش بسیج در بالا بردن روحیه انقلابی جامعه، گفت: حفظ نظام جز با روحیه بسیجی و ایثارگری محقق نخواهد شد.
 ١٥:٢٨ - 1398/08/02 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>