پيامبر اکرم صلى‏ الله‏ عليه ‏و‏ آله : مَن كانَ في طَلَبِ العِلمِ كانَتِ الجَنَّةُ في طَلَبِهِ/ هر كس در پى آموختن دانش باشد ، بهشت در پى او است./ ميزان الحكمه ، ح 13784


در جلسه سازماندهی گردان صاحب الزمان(عج) طلاب کرمان تاکید شد؛
برنامه های هفته دفاع مقدس با شکوه‏ برگزار شود
حوزه/ در جلسه سازماندهی گردان صاحب الزمان(عج) بسیج طلاب کرمان بر ضرورت اجرای باشکوه برنامه های هفته دفاع مقدس و حضور هادیان سیاسی در مدارس علمیه تاکید شد.
 ١٤:٢٣ - 1398/06/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
اسارت مانع از حرکت اسوه‌ی صبر و صلاة نمی‌شود
باری، حضرت زینب سلام الله به مدد آیه‌ی اسْتَعِینُوا بِالصَّبْرِ وَالصَّلَاةِ نهضت عاشورا را تداوم بخشید و شیعه‌ی ایشان نیز باید در جهت حفظ دین، به پیروی از ایشان و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام از سستی در ادای فریضه‌ی نماز کاملاً به دور باشد.
 ١١:١٤ - 1398/06/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
وارونه جلوه دادن اسلام در رسیدن به مقاصد ریشه در تاریخ دارد
دشمنان اسلام در صدد هستند تا با تغییر چهره اسلام نه تنها خود را به مسلمانان واقعی نزدیک کنند بلکه با وارونه کردن اسلام به مقاصد و اهداف شوم خود برسند اما داستان مصاف حسین بن علی و یزید بن معاویه در تاریخ آبی است بر آتش این خیالِ خام.
 ١١:١٠ - 1398/06/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
عاشورا نقطه امید همه انبیا بود/ رسالت های امروز خطبا و مداحان
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمان در توصیه به مداحان و خطیبان عزای سیدالشهدا(ع)، گفت: مداحان و خطیبان باید صرفا بر اساس واقعیت‌ها و حقایق حسِ نیاز به تعقل و نیاز به احساسات را با نقل صحیح رخداد کربلا در مردم ایجاد کنند.
 ١٣:١٥ - 1398/06/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور آحاد جامعه در مناسبت های مختلف فرهنگی و سیاسی کشور یک واجب کفایی نیست
حجت الاسلام و المسلمین علی توکلی با اشاره به حضور پرشور عزاداران امام حسین علیه السلام در مراسم عبادی سیاسی عزای حسینی گفت حضور تک تک افراد جامعه در این چنین مراسم هایی لازم است و این یک واجب کفایی نیست که با حضور تعدادی از مردم از گردن سایرین ساقط شود.
 ١١:١٨ - 1398/06/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
بصیرت و آگاهی راه نجات و پیروزی است
آیت الله حسینی بوشهری گفت: انسان‌ها در زندگی، آزادی عمل در انتخاب از روی بصیرت و آگاهی دارند و خداوند به کاری که از روی اختیار انجام شود ارج داده و پاداش می‎دهد. و عنصر ایمان و آگاهی در پرتو ایمان به خدا در این قیام ملموس است.
 ١١:٥٧ - 1398/06/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
کسی که برای خدا و در راه خدا، به زیارت قبر امام حسین برود خدا او را از آتش دوزخ نجات می‎دهد
آیت الله حسینی بوشهری در شب عاشورا با بیان عوامل و دلایل ماندگاری حادثه عاشورا و کربلا، به نقل از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمود: اگر کسی برای خدا و در راه خدا به زیارت قبر حسین برود، خدا او را از آتش دوزخ نجات می‎دهد و روزی که همه نگرانند به برکت زیارت حسین ابن علی، در آن روز احساس امنیت می‎کند.
 ١١:٣٠ - 1398/06/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت الاسلام علی دسترنج:
حال یک جامعه به وضعیت برپایی نماز در آن جامعه بستگی دارد
حجت الاسلام والمسلمین علی دسترنج در شب عاشورا با اشاره به توجه ویژه حضرت امام حسین علیه السلام به واجبات و عدم ترک آن حتی در روز عاشورا، به بیان مسئله واجبات پرداخت و برای توجه به مهمترین واجبات تذکراتی داد.
 ١١:٢٤ - 1398/06/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
نشانی از قدرت پژوهشی حوزه علمیه کرمان
تدوین کتاب "سیّد صدق و صفا" در ۴۰ روز
حوزه/ تدوین کتاب "سیّد صدق و صفا" که مدت زمان آن به ۴۰ روز نیز نمی‌رسد، موجب شگفتی بسیاری از فرهیختگان دانشگاهی و حوزوی شده است
 ١٢:٥٢ - 1398/06/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
هم اندیشی قرارگاه آبادانی و پیشرفت سپاه و حوزه کرمان
حوزه/ اولین هم اندیشی حوزه کرمان و قرارگاه آبادانی و پیشرفت سپاه، در سال 1398 با هدف ارتقای فعالیت های تبلیغی مناطق محروم استان برگزار شد.
 ١٢:٤٦ - 1398/06/16 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>