قالَ رَسُولُ اللّه ِ صلي الله عليه و آله: وَ اَفْضَلُ الْعِبادَةِ اِنْتِظارُ الْفَرَجِ. رسول خدا صلي الله عليه و آله فرمود: برترين عبادت انتظار فرج است.


طیف های مختلف جوانان در پذیرش مسائل دینی
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قرائتی گفت: من یک وقت به مقام معظم رهبری عرض کردم ما پنج رقم آدم داریم و صرفاً یکی از آنها در دست و اختیار ما هستند و چهار گروه دیگر فراموش شده‌اند.
 ١٣:٢٢ - 1398/06/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
استاد قرائتی مطرح کرد:
14 اقدام دشمن برای نابودی اسلام
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی با اشاره به تلاش‎های مداوم و همه جانبه دشمنان برای محو و نابودی اسلام و امام حسین علیه السلام، به آیه 8 سوره صف اشاره کرد و گفت: خداوند می‎فرماید من روز به روز دینم را افزایش می‎دهم گرچه برای کافرین ناخوشایند باشد.
 ١٣:٢٠ - 1398/06/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
عاشورا نقطه امید همه انبیا بود/ رسالت های امروز خطبا و مداحان
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمان در توصیه به مداحان و خطیبان عزای سیدالشهدا(ع)، گفت: مداحان و خطیبان باید صرفا بر اساس واقعیت‌ها و حقایق حسِ نیاز به تعقل و نیاز به احساسات را با نقل صحیح رخداد کربلا در مردم ایجاد کنند.
 ١٣:١٥ - 1398/06/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
استاد قرائتی در جمع مردم کرمان:
عزادار امام حسین(ع) به اقامه نماز بی تفاوت نیست
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی در شب نهم ماه محرم به بیان دلایل قرآنی لزوم توجه به نمار پرداخت و گفت امام حسین علیه السلام به تک تک ضروریات نماز اهتمام داشتند، به نحوی که در ظهر عاشورا نیز از هیچ یک از موارد تخطی نکردند.
 ١٢:٥٦ - 1398/06/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
بصیرت و آگاهی راه نجات و پیروزی است
آیت الله حسینی بوشهری گفت: انسان‌ها در زندگی، آزادی عمل در انتخاب از روی بصیرت و آگاهی دارند و خداوند به کاری که از روی اختیار انجام شود ارج داده و پاداش می‎دهد. و عنصر ایمان و آگاهی در پرتو ایمان به خدا در این قیام ملموس است.
 ١١:٥٧ - 1398/06/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
کسی که برای خدا و در راه خدا، به زیارت قبر امام حسین برود خدا او را از آتش دوزخ نجات می‎دهد
آیت الله حسینی بوشهری در شب عاشورا با بیان عوامل و دلایل ماندگاری حادثه عاشورا و کربلا، به نقل از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمود: اگر کسی برای خدا و در راه خدا به زیارت قبر حسین برود، خدا او را از آتش دوزخ نجات می‎دهد و روزی که همه نگرانند به برکت زیارت حسین ابن علی، در آن روز احساس امنیت می‎کند.
 ١١:٣٠ - 1398/06/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت الاسلام والمسلمین قرائتی پاسخ داد:
واقفیه های انقلاب چه کسانی هستند؟
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی در شب هشتم ماه محرم به بررسی دلایل عقب رفت گروهی از انسان‎ها پرداخت و گفت: گروهی به اسم واقفیه داریم، اینها تا امام هفتم را قبول دارند و هفت امامی هستند، اما امام هشتم را قبول ندارند؛ واقف یعنی توقف.
 ١٢:٤٧ - 1398/06/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
درس اخلاق
درس اخلاق_شرح دعای مکارم الاخلاق
شرح دعای مکارم الاخلاق؛ جلسه پنجم
 ٢١:٠٢ - 1397/09/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
درس اخلاق
درس اخلاق_شرح دعای مکارم الاخلاق
شرح دعای مکارم الاخلاق؛ جلسه چهارم
 ٢١:٥٤ - 1397/09/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
درس اخلاق
درس اخلاق_حجت الاسلام شیخ بهایی_جلسه چهارم
شرح خطبه همام؛ جلسه چهارم
 ٢٢:٢٣ - 1397/07/25 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 صفحه بعدی >>