قالَ رَسُولُ اللّه ِ صلي الله عليه و آله: وَ اَفْضَلُ الْعِبادَةِ اِنْتِظارُ الْفَرَجِ. رسول خدا صلي الله عليه و آله فرمود: برترين عبادت انتظار فرج است.


به قلم حجت الاسلام والمسلمین مسعود سلمه‌ای
کتاب‌ روش‌های اقناع اندیشه منتشر شد
پنجمین مجلد از مجموعه کتاب‌های روش‌شناسی سخنرانی دینی با نام روش‌های اقناع اندیشه به قلم حجت الاسلام والمسلمین مسعود سلمه ای از چاپ خارج شد.
 ١٢:٣١ - 1400/03/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
به قلم حجت الاسلام والمسلمین مسعود سلمه‌ای
کتاب‌ روش‌های ایجاد انگیزه منتشر شد
چهارمین مجلد از مجموعه کتاب‌های روش‌شناسی سخنرانی دینی با نام روش‌های ایجاد انگیزه به قلم حجت الاسلام والمسلمین مسعود سلمه ای از چاپ خارج شد.
 ١٠:٥٨ - 1400/03/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
به قلم حجت الاسلام والمسلمین مسعود سلمه‌ای
کتاب‌ روش‌های پرورش احساس منتشر شد
ششمین مجلد از مجموعه کتاب‌های روش‌شناسی سخنرانی دینی با نام روش‌های پرورش احساس به قلم حجت الاسلام والمسلمین مسعود سلمه ای از چاپ خارج شد.
 ١٠:٣١ - 1400/03/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه منتشر کرد
ششمین مجلد از مجموعه کتاب های روش شناسی سخنرانی دینی به قلم حجت الاسلام سلمه ای از چاپ خارج شد.
معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه منتشر کرد: ششمین مجلد از مجموعه کتاب های روش شناسی سخنرانی دینی به قلم حجت الاسلام سلمه ای از چاپ خارج شد. توجه به احساسات و عواطف مخاطب نقشی اثرگذار و هدایت گرانه در پیشبرد اهداف سخنرانی دینی دارد. تا زمانی که احساسات مخاطب نسبت به گفتار و یا رفتاری بر انگیخته نشود، هیچ گاه برای انجام و یا ترک آن انگیزه و رغبت پیدا نخواهد کرد...
 ١٠:٢٤ - 1400/03/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
دوره تربیت مدرس طرح ولایت کرمان
دوره تربیت مدرس طرح ولایت کرمان
مرکز آموزش‌های آزاد، موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) با همکاری مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان کرمان به منظور تکمیل کادر اساتید طرح ولایت در مرکز استان دوره تربیت مدرس طرح ولایت(مبانی اندیشه اسلامی) را برگزار می کند.
 ١٠:١٧ - 1400/03/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر حوزه علمیه کرمان مطرح کرد؛
تامین معیشت، لازمه هجرت طلاب به شهرستان ها
حجت الاسلام والمسلمین الله وردی تامین معیشت طلاب را لازمه هجرت به بلاد دانست و گفت: باید برای درآمد، مسکن و تحصیل فرزندان طلاب هجرت کننده برنامه ریزی های لازم انجام شود.
 ٢٣:٤٤ - 1398/08/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری راهپیمایی 13 آبان در کرمان
مشتی دیگر بر پیکره استکبار جهانی با راهپیمایی با شکوه 13 آبان در کرمان
حوزه / متکی در جمع مردم انقلابی و بصیر کرمان گفت: تسخیر لانه جاسوسی حرکت قهرمانانه جوانان این کشور بود که شروع تحولی عظیم در استقلال و حرکت رو به جلوی انقلاب اسلامی بود.
 ٢١:٥٣ - 1398/08/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار:
جلسه بصیرت در زرند برگزار شد / از گسترش باج خواهی آمریکا جلوگیری می‌کنیم + عکس
حوزه/ دکتر مهدی کوچک زاده در روز مبارزه با استکبار جهانی ضمن اشاره به پیشوا بودن ایران اسلامی در مبارزه با استکبار گفت: ما از گسترش باج خواهی آمریکا ولو به غلبه قهریه جلوگیری می‌کنیم.
 ١٩:٣٢ - 1398/08/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت الاسلام معین فر:
بدعت گذاری در ایام عزای حضرت فاطمه، سبب به حاشیه رفتن ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها خواهد شد
حوزه/ حجت الاسلام معین فر با تصریح بر این که تبلیغ ایام محسنیه سبب کم رنگ شدن ایام فاطمیه خواهد شد، ابراز داشت: این گونه بدعت‌ها سبب به حاشیه رفتن ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها خواهد شد.
 ٠٩:٤٦ - 1398/08/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
وقف سنت حسنه و صدقه جاریه است
حوزه/ وَقْف یکی از سنت‌های دین مبین اسلام است که در آن به بخشش مالی جهت بهره‌برداری از منافعش بدون هر گونه چشم‌داشت و دریافت عوض پرداخته می‌شود. و روایات زیادی از ائمه اطهار علیهم السلام بر استحباب وقف اشاره و تاکید کرده‌اند.
 ١٤:٤٠ - 1398/08/03 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>